Psychodynamische groepspsychotherapie
Iedere woensdagochtend tussen 8.30 en 10 uur wordt er, onder begeleiding van twee therapeuten, psychodynamische psychotherapie in groepsverband aangeboden. Het betreft een open groep (wat betekent dat er over het verloop van tijd in- en uitstroom is) met plek voor 8 personen.
De groep is opgezet voor volwassenen die willen leren hun gevoelens, behoeften en grenzen beter te leren herkennen en uiten, zich in het contact met anderen vaak bijvoorbeeld angstig of beschaamd te voelen en willen werken aan een meer positief en stabiel zelfgevoel.
Door wekelijks in te brengen waar u tegenaan loopt en daar met elkaar zo vrij mogelijk op te reageren wordt getracht meer inzicht krijgen op eigen (negatieve) relatiepatronen en het oefenen met ander gedrag.
Graag helpen we u verder. Neemt u contact met ons op voor vervolgstappen.
Aanmelden
Om een behandeltraject vergoed te krijgen bij uw zorgverzekeraar is het noodzakelijk dat u een correcte verwijsbrief van uw huisarts bij ons heeft afgegeven.


Wachttijden
Wij hebben een wachttijd van 5 – 6 maanden voor intake. De wachttijd na intakefase voor start behandeling is 4 weken.
Voor psychotherapie hebben wij een wachttijd van 11 maanden.
Intakefase
Het eerste gesprek wordt het intakegesprek genoemd en neemt doorgaans 60 minuten in beslag. In dit gesprek maken u en de intaker over en weer kennis en worden de aard, ernst en complexiteit van uw klachten, uw hulpvraag, uw achtergrond en wensen in kaart gebracht. Op basis van het intakegesprekken stelt de intaker de diagnose vast.


Behandeling
Na afronding van de intakefase stelt u samen met uw behandelaar een behandelplan op. In dit behandelplan worden in ieder geval de volgende zaken opgenomen;
Met uw behandelaar werkt u samen aan de opgestelde behandeldoelen.
Tarieven
De behandeling wordt vergoed als een diagnose kan worden gesteld door middel van een verwijsbrief van uw huisarts. Indien geen diagnose kan worden gesteld, moet u de behandeling zelf betalen. De vergoeding verloopt via de basis ggz of de gespecialiseerde GGZ, afhankelijk van de hulpvraag waarmee u zich aanmeldt.


Kwaliteit
Wij vinden het belangrijk om u goed te informeren. Daarom op deze pagina alles over ons en onze kwaliteit. U vindt hier de volgende onderwerpen:
Wat ons uniek maakt?
De volgende zaken maken ons uniek.

Opleidingsinstelling
Een erkende praktijkopstelling voor de GZ-opleiding en de opleiding tot psychotherapeut.

Hoge kwaliteit van zorg
We voldoen aan het HKZ keurmerk. Bieden behandelingen aan in de basis en specialistische GGZ.

De patiënt centraal
We streven er naar zo goed mogelijk aan te sluiten bij de klachten, wensen en mogelijkheden van onze cliënten.

Psychoanalytisch
Wij werken vanuit een psychoanalytische bril.